Rekomeduojame

4 BAY dezinfekcinis UV-C šviestuvas

4 BAY dezinfekcinis UV-C šviestuvas

UVC šviestuvai 4BAY purification  skirti dezinfekuoti patalpas  nuo mikrobų, virusų ir spo..

SmartBox+

SmartBox+

„Smartbox +“ yra idealus pradinis paketas namų automatizavimui. Kompaktiškas modulis siūlo platų var..

GRENTON SMART PANEL 4B, OLED, TF-Bus

GRENTON SMART PANEL 4B, OLED, TF-Bus

Daugiafunkicnis valdiklis su  OLED ekranu. Leidžia valdyti ne tik apšvietimą, bet ir bet kurį k..

Tinklinis grotuvas Vivaldi WIFI KEYROUND16AF

Tinklinis grotuvas Vivaldi WIFI KEYROUND16AF

KEYROUND16AF MASTERApvalios formos garsiakalbiai montuojami į lubas, be rėmeliųGalia (RMS): 2x30W&nb..

Valdymo panelė ''iRidium panel 7''

Valdymo panelė ''iRidium panel 7''

7 colių fiksuotas „Android“ POE panelė, skirta valdyti automatizuotas išmaniųjų namų sistemas, domof..

Namų valdymo sistema Tydom 1.0

Namų valdymo sistema Tydom 1.0

Namų automatikos IP šliuzai vietiniam arba nuotoliniam valdymui naudojant TYDOM programąPrivalumai n..

Universalus I/O modulis

Universalus I/O modulis

8 IN/8OUTMagistralės maitinimas: 24 Vmaksimali energijos sąnaudos: 1,8 Wmaksimali energijos suvartoj..

Protingo namo Grenton startinis rinkinys

Protingo namo Grenton startinis rinkinys

„Grenton Starter Kit“ yra modulių ir priedų rinkinys, būtinas norint sujungti modulius ir pradėti ko..

+370 655 51233Visi kontaktai
Список желаний (0)

Apie mus

UAB “Alropa” buvo įkurta 1993 m. ir nuo pirmų dienų užsiima energiją taupančių technologijų, padedančių sumažinti priklausomybę nuo kuro importo, įdiegimu. Pradedant nuo 1993 metų iki šios dienos esame sukaupę didžiulę patirtį šioje srityje ir daug pasiekę energijos taupymo sferoje

Vykdant inžinerinių sistemų montavimo darbus susidūrėme su didėjančiu pastatų ir namų automatizavimo paklausą. Užsakovai ieško grindinio šildymo valdymo sistemas, termostatus su galimybe valdyti nuotoliniu būdu, šviesos reguliatorius, jutiklius, valdiklius. Todėl nuo 2018 metų mes pradėjome siūlyti būsto automatikos (protingo namo) sprendimus. Tam, kad mūsų užsakovai galėtu susipažinti su siūloma produkcija sukuremė e-parduotuvė ATELS.

Kas yra ATELS:

— A – automatikos produktai valdikliai, relės, apšvietimo ir šildymo sistemų valdymo komponentai;

— T– telekomunikacijoskomponentai (telefonspynės, įeigos kontrolės sistemos);

— EL–elektros instaliacija neatsėjama būstoinžinerinių sistemų ir vidaus dizaino dalis (kištukiniai lizdai, jungikliai, rėmeliai);

— S– sprendimai, kaip galima panaudojus viena arba kelis produktus pagerinti savo gyvenimo sąlygas, optimizuoti energijos vartojamą, bei užtikrinti komfortą.

Mes atstovaujame

Delta Dore — yra Prancūzijos namų automatikos gamintojas. Sistemos veikimas pagrįstas radijo bangos pagrindu. Sistemos komponentai bendrauja apsaugotu X3 protokolu. Lengvai montuojami ir integruojami į esamą elektros instaliaciją. Gali būti priskirti prie DIY (pasidaryk pats) kategorijos.

duotecno — Belgų namų automatikos gamintojas. Duotecno siūlo ypač patogią namų valdymo automatikos sistemą, kuri  padidina jūsų namų jaukumą, saugumą. Naudodamiesi išmaniųjų namų automatika, galite valdyti beveik bet kurias savo namų funkcijas: apšvietimą, šildymą, elektros prietaisus, roletus, garso, vaizdo, apsaugos signalizaciją.

Grenton— Lenkijos gamintojas, sukūręs novatorišką namų ir pastatų ir namų automatikos valdymo sistemą. Didžiausias sistemos pranašumas yra KAINA.  Grenton protinga nama  sistema yra dviejų laidinio ir radijo ryšio metodų derinys. Moduliai gali būti sujungti kabeliais, įgaunant greitį ir aukštą stabilumą, o ten, kur neįmanoma nutiesti laidų, „Z-Wave“ moduliai bus sumontuoti per kelias minutes. Grenton sistema  turi daugybę funkcijų, tokių kaip: nuotolinis maitinimo išjungimas, apšvietimas, žaliuzės, šildymo valdymas.

Vivaldi Srl. —namų įgarsinimo, akustinių ir namų valdymo sistemų gamintojas.  Nuo 2019 metu KNX gamintojų asociacijos narys. iControl 4 valdiklis leidžia apjungti visas namo inžinerines sistemas ir valdyti įrenginius iš vienos aplikacijos.

Ką mes siūlome?

Bendradarbiaujant su įrangos gamintuojais mes stengiames parinkti optimalų sprendimą, kuris leis apsauguoti Jūsų investicijas, ir pasiekti namų atitikimą šiuolaikiniais reikalavimais. Mūsų įmonės specialistai padės jums susipažinti su visomis tokios sistemos savybėmis ir pasirinkti geriausią variantą.