Pirkimo taisyklės

 Žemiau išdėstyti apsipirkimo elektroninėje parduotuvėje www.atels.lt etapai:

1. Prisijungimas arba registracija;
2. Prekės pasirinkimas;
3. Pristatymo būdo pasirinkimas;
4. Mokėjimo būdo pasirinkimas;
5. Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimas;

6. Užsakymo siuntimas ir gavimas.

1. Norėdami nusipirkti prekę, prisijunkite prie sistemos arba sukurkite paskyrą, jeigu esate naujas vartotojas. 

Registracija mūsų parduotuvėje jokiu būdu neįpareigoja Jūsų pirkti, o suteikia papildomas galimybes tvarkyti savo paskyrą.

2. Norėdami nusipirkti tam tikrą prekę, jo aprašymo puslapyje įrašykite norimą kiekį ir paspauskite "Įdėti į krepšelį" - žaidimas pateks į Jūsų asmeninį krepšelį, kurio turinį visuomet matysite tinklalapio dešinėje. 
Norėdami patekti į savo krepšelį, paspauskite "Krepšelis" pagrindiniame meniu. Čia matysite žaidimus, kuriuos pasirinkote, tarpinę pirkinio sumą, galėsite trinti įrašus, koreguoti kiekius. Atlikę bet kokius koregavimus, būtinai paspauskite "Atnaujinti", o norėdami sugrįžti į žaidimų katalogą, paspauskite "Tęsti pirkimą".Galutinai suformavę savo pirkinių krepšelį, paspauskite "Pirkti".

3. Pateksite į formą "Pristatymo informacija". Čia matysite pristatymo adresą, kurį įvedėte prisiregistravę. Jeigu norite, kad prekes būtų pristatyti kitu adresu, paspauskite "Keisti adresą" ir užpildykite atitinkamą formą. Toliau pasirinkite pristatymo būdą "Pristatymas per kurjerius" ir paspauskite "Tęsti".  

4. Toliau pasirinksite Jums priimtiną mokėjimo būdą: 
c) Banko pavedimas/elektroninė bankininkystė;